2019.09.09 Bojanovice

Letošní podzimní pobyt v Bojanovicích nám začal velkým deštěm. Pojedeme nebo to zrušíme?
Nakonec se počasí přiklonilo na naši stranu.Déšť přestal již když jsme nastupovali do autobusu. Paráda!
První den, jelikož bylo přece jenom chladněji, jsme se vrhli na společenské hry v příjemně vytopené klubovně. K večeru se více vyčasilo a vysvitlo sluníčko, tak přišlo i na Melky.
Ráno nás přivítalo sluníčko a v dobré náladě se nesl i celý den. Díky sluníčko a již teď se těšíme na příští rok.

Fototechnika

Xiaomi Redmi 5 Plus

Slevy 25 % platí na všechny dárky z fotek. Vytvořte si z vašich fotek snadno fotoknihu, plakát, fotky na zeď a další fotoprodukty. Sleva platí po zadání kódu: Vajicka
S kódem: Vajicka Akce platí do 14. 4. 2024