Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

klub-senioru

2018.06.27 Splavování Dyje

45 fotek 27.6.2018 - zobrazení 1 komentář
Opět po roce se členové Klubu seniorů Podyjí Hodonice ve spolupráci s TJ Hodonice vydali na řeku Dyji.I když se na obloze střídaly mraky se sluníčkem, při naší plavbě bylo nádherné počasí. Kochali jsme se přírodou a zastavili i na vykoupání u splavu v Tasovicích. Právě tady se posádka jedné lodi takříkajíc "udělala". Ale na dobré náladě to neubralo.
Však oblečení uschne u ohýnku, až si budeme opékat špekáčky. Ale ejhle! Jenom co se nám podařilo razdělět pěkný ohýnek, obloha se sluníčkem nevydržela.
Skončili jsme pod mostem!
Ale ne se spacákem a kartonem . Přece se nevzdáme krásně opečených špekáčků, skleničky vína a hezkých písniček! S pozdravem AHOOOOOJ! příště.

Proměňte album ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

Vytvořte z tohoto alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.