2018.05.27 Bojanovice

Jako každý rok, tak i letos se náš klub těšil na dvoudenní pobyt v Bojanovicích.
I když byla nepříznivá předpověď počasí, nám to vyšlo. Bylo pěkně, takže jsme mohli dát i tradiční TURNAJ V MELKÁCH. Rozlosovali jsme
se na dvě mužstva. V prvním zvítězila M.Procházková 100 b.,J.Chytilová 87b.,M.Mejzlík 80b. V druhém družstvu A.Adámková 89b.,A.Mačková 78b.,M.Chytil 77b.
1,družstvo uhrálo celkem 434 b., 2.družstco 382b. Absolutním vítězem byla Maruška Procházková 100b. Blahopřejeme!
Druhý den se sice ochladilo a místy pršelo, ale nám bylo v klubovně dobře. Zabavili jsme se povídáním, písničkou a samozřejmě i při kartách. Odpočinuli jsme si a už teď se budeme těšit na další pobyt.

Fototechnika

Panasonic DMC-LZ8